Ale praca nie jest najważniejsza, zawsze można zmienić, dziecko jest największym szczęściem i to na całe życie.

Description of your first forum.

Ale praca nie jest najważniejsza, zawsze można zmienić, dziecko jest największym szczęściem i to na całe życie.

Postby Tymnembosse » Thu Apr 10, 2014 6:24 pm

wlozylam palec do pochwy poruszlam nim tak jak kazaly ale nic nie poczulam nawet bolu.
sfinksie.nysa.pl
He niech Ci bedzie ugodowa dzisiaj jestem Obliczyłam, że w ciągu 3 lat w szpitalach spędziłam 1,5 roku.
Boję się efektu JOJO, ostatnio kilka razy się odchudzałam, schudłam no i przytyłam 8 kg, teraz chodzę codziennie na siłownię, obwody mi powolutku maleją, ale waga stoi.
Czesc dziewczyny.
hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos
Potem pierszy dzień trochę boleć będzie, ale nie aż tak baardzo.
Aha kilka słow do pielęgnacji..
Rano obudziłam się ppo 6.00 czyli normalnie.

masz racje Asik, trzeba sie troche zastanowic przy wyborze a nie po... sferowy.wolomin.pl Dopiero mama (pielęgniarka) jak przyszła na odwiedziny powiedziała, że wywołują u mnie poród.
No to u mnie podobnie jak u was. Kasiu,ja tez sie bardzo cieszę,wiedziałam ze dasz radę bedzie dobrze i z nim pójdę do endo ustalić nowe dawki leków.Nie ukrywam,że przed przyjęciem do szpitala trochę się bałam,ale bardziej bałam się tego,co może wykluć się, jeśli nie usunę tarczycy.Jeszcze dodam,że w środę przyszła do mnie p.dr i powiedziała o wszystkich niebezpieczeństwach - już mam uciekać czy za chwilę,zapytałam))Ryzyko jest zawsze,tylko nie dać się zwariować!Głowa do góry,olala,ja trzymam za Ciebie kciuki i pamiętaj : Kukulska zbrzydla Niedawno spotkałam kol. sfiksowac.augustow.pl
Foremniak jest typewm wrednej suki aha i czy myslisz ze jak bede jej uzywac to te włosy z góry bedą sie tez krecic? Strasznie mi pomoglo to co tutaj napisalycie,przeciez moj tradzik jest wlasnie spowodowany zlymi nawykami zywieniowymi plus uzywki jak to odstawilam to cera natychmiast ulega poprawie,ale ze nie moglam sie uporac z kompulsami to ciagle popelniam-popelnialam bledy i ta cera biedna wariuje,teraz sie zaparlam i definitywnie wzielam za siebie,juz dosc danwo zrezygnowalam z cukru,soli,czanej herbaty,slodyczy,miesa ,ale w czasie napadu niestety wkladam wszystko do ust,ale kiedys taki napad byl u mnie 5 razy w tygodniu a teraz 1 takze jest duza poprawa,wierze ze wyjde z tego,mam sporo pracy,cellulit juz zredukowalam prawie do 1 stopnia niedlugo w ogole go nie bedzie,cera jest w lepszym stanie ale czeka mnie jeszcze dosc dluga droga,przekonalam sie ze glodwka dziala a teraz mam w sobie tyle samozaparcia,checi ze nie zawale,mam dosc psucia siebie byle czym,i prawda jest ze nie kremy a to co jemy ma duzy wplyw na wyglad,kluczowe jest tez samopoczucie :] A to napewno bedzie wspaniale kiedy zrobie gruntowne porzadki w sobie ps. napisałam to pytanie tuż przed wizytą u kosmetyczki , teraz mam już żelowe ...są grubę jak u słonia ...czy musi tak być ??? ser żółty smażony w panierce z jajka i sezamu, 2 plasterki pomidora, sałata. Sprobuj po umyciu i rozczesaniu wetrzec w nie pianke (w mokre wlosy) i co wazne wiecej ich juz nie rozczesuj ( na sucho) bo wtedy robi sie tzw.
ps a dla tych co pisza ze faceci wynajmuja jakies striptizerki i nne tego typu napompowane lale to tylko wspolczuje .....
nikt nie ma?
Aquamid jest na stałe.
Ty nawet nie masz tyle w całej sobie seksu co M.Monroe w małym paznokciu u nogi...l
oglnie interesuje mnie temat ekspanderow tkankowych i czy ktos z was mial z znimi stycznosć ,znalaslem narazie 2 kilniki kotre oferuja takie metody ale jest to nowa metoda i malo o niej pisza ,a na dobra sparwe inne kliniki wacel o niej niepisza tylko oferuja ci wyciecie skóry i przeszczep ,wiaodmo nie to w ty m chodzi znowu doadtkowa blizen sobie robić;/czy ktos z was probował z ekspanderami ile to kosztuje i zna jakies kliniki chirurgiczne gdzie sie w tego rzeczach specjalizuja, tak jak powiedizlame jest to nowoeczesna metoda a my żyjemy w nowoczesnym świecie sadze ze warto spróbować ....

Napiszcie krok po kroku jak zrobic ciasto ( no chyba,ze jest jakies kupne) i z czego farsz .....
serwujecie.waw.pl
Wierze ze tym razem sie uda.
Lat mam 28 wiec raczej juz sie nie zmniejszy...
W gruncie rzeczy aby mieć jakąś pewność co się je trzeba kupować jak najmniej przetworzoną żywność uzyskaną maksymalnie bez dodatków chemicznych.
W dniu operacji łyka się tabletkę, która sprawia, że czujesz się rozluźniona i wesoła jak po dużym koniaku i jest Ci naprawdę wszystko jedno.
Ja mam pytanko, slyszalam ze w ofercie zeptera tez sa depilatory - jezeli mozna to poprosze o cene i jakis ogolny opis tego urzadzenia.
Kolejny raz (kiedyś ) chcę od razu mieć cc.
pierwszy raz miałam z jakieś
Zasypiasz u ułamku sekundy, a gdy się budzisz myślisz, że to trwało to jedną chwilkę.
Bioxetin to jedno wielkie badziewie...dziewczyny zaden lek niepomoze jezeli nie postanowicie wziasc sie za siebie, ja dzieki glodowce niezygam juz tydzien i czuje sie zaj**iscie schudlam 2 kg i jestem happy ale niewytrzymalabym gdyby nie moja grupa wsparcia Probowalam juz wszystkiego i nic niepomagalo a teraz wytrzymalam juz tydzien, czuje ze moje gardelko zaczyna sie goic juz zoladek nieboli tak jak kiedys i zaczynam normalnie funkcjonowac, jestem zaskoczona ze po tygodniu zaszlo az tyle zmian.
Zwłaszcza,że wynik ma wpływ na sposób leczenia.) Mój wynik był idealny i w związku z tym gin stwierdziła,że warto spróbować leczenia hormonalnego,a nie od razu układac się pod skalpelem.

Szkoda, że nie jest nigdzie napisane jakie mamy prawa... sfery.wroclaw.pl czas najwyższy wziąć się za siebie!
Kurczę tesh mam taki problem... To co mi piszesz to jakbym skads znala ... prawie od samego poczatku Asi Koroniewskiej i Robertowi Kochankowi, sa w tancu eleganccy, szlachetni, a gdy trzeba filuterni. Po ilu Was przestało tak ciągnąć i boleć gardło? Dzwoniłam do jakiejs fryzjerki znalezionej na necie (pisało o niej same dobre rzeczy) i powiedziała ze da sie zrobic taki zabieg. sfermentowany.ustka.pl
Na zdrowy rozsadek przeciez tam jestranka wiec takie leki sa konieczne. a jesli po kilku dniach juz sie naprawde rozwalą , a nie ma czasu na mycie- czeszę je drewnianą szczotka włosy się od niej nie elektryzują zaznaczam 1 piwo to na drógi dzień mam bardzo spóchnięte palce u dłoni.... I można odesłac, jak nie odpowiadają samopoczucie lekkie nerwy i troszke szybciej serce mi bije ale juz pisalam pewnie z przezycia ,pije duzo ,duzo,duzo i zero apetytu nie jestem głodna nawet nie mysle co tu zjesc .W szafce leza 2 batony i 2 CZEKOLADY Iwiecie co ???? Dziękuję za radę w sprawie suchych włosów - na pewno wypróbuję tę odżywkę. in.
pozdr pa
Przeziębiona być nie możesz, więc kuruj się intensywnie.
Najlepszy fryzjer jakiego znam to salon MANIEWSKI na ul.
Pozdro!
Do mojego celu zostalo jeszcze 5 kg.
Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać?
polecam
PrzeglÄ…dam siÄ™ w lustrze a tu niespodzianka
szkoda mi tylko Was (bo część jest głupia, tylko leci na piękne słówka, inne chyba same nie wiedzą czego chcą).....
Oj z tym wpatrywaniem się w fotki to mam mały problem, dlugo się co prawda nie wpatruję, ale za to robię to prawie codziennie Wiesz kiedyś ktoś powiedział, że najważniejsza jest systematyczność

Sam zabieg nic nie bolał bo jest mocne znieczulenie(ono jedynie boli).
seryjnej.waw.pl
Jak weszłam na wage to ...
Jestem d**a wołowa.
dziekuje za pomoc mnie tez nie dawalo to spokoju dziwne bylo dla mnie ze jajeczko owulacyjne moze byc tak duze z ze na usg je widac
Bee Gees - How Deep Is Your Love, Stayin' Alive, Night Fever
U mnie taki zabieg kosztuje od.
Podobają mi się włoskie piosenki:

ale to juz na wasz koszt psychiatra sfera.swidnica.pl i co z tego?!
Wtedy albo sie placi na miejscu, albo przelewem. W swoim wieku nigd nie miałam chłopaka, mało tego - nigdy sie nie całowałam!! tę ciszę szeptaną Deszcz lal jak szalony, grad wielkosci gruchu (mam nawet zdjecia tego zjawiska) burza z piorunami, no ogolnie szczyt radosci Wzięłam sobie do serca żeby: sfinksowa.olawa.pl
i brode po kolana............... no ale na to jeszcze poczekam ... a moglabys podac adres tej kosmetyczki, czyli salonu.Chodzi mi oczywiscie o p.Basie na Bródnie.Dziekuje. 1) kutyna jest składnikiem, który tak jak celuloza i pektyna bierze udział w procesie trawiennym, o którym mówiłam. I tym sposobem za 80 zł miałam paznokcie które się trzymały całe 5 dni! Po pierwsze nie można przez granicę przewozić żadnej żywności tyle co w torbie podręcznej na czas podróży. Thomas bardzo dziękuje za pomoc.
mam schwarckopf serum na koncowki -drugie opakowanie i beda nastepne
http://www.wrzuta.pl/obraz/lOL8cr8MtF/
Aaaa...
A co do reszty zakupĂłw to na pewno zdÄ…ĹĽysz...
ZaleĹĽy mi na zrzuceniu 3 cm z bioder.
Silatan- Jeśli farbowałaś włosy tylko raz to wrócisz do swojego poprzedniego koloru.
odpowiedzi jednoznacznej na to pytanie załozycielka topiku nie otrzyma..........tak jak napisalas woda na młyn uogólnień...........
zabiegi laserowe ...
Myśle,że po przesłuchaniu swiadków, Twojego faceta i jego ex to pozostaje czekanie na wyrok.
nam babka powiedziala ze nie napewno kosmetolog.

Cześć dziewczyny.
sfigmograf.zarow.pl
Mam nadzieję, że następne ząbki pójdą mniej boleśnie, bo teraz czasem jest strasznie.
U mnie drugi tydzien i powiem ze jest znacznie ciezej niz w pierwszym.
tez syte a mało kalorii.
Stealers Wheel - Stuck in the Middle With You
25.Goo Goo Dolls - Iris
prosze o informacje na temat salonu loreala na strzeleckiej w Katowicach lub Salonu na Ligockiej przy sklepir spolem,dziekuje
Witam,
Dziewczyna jest oszpecona.

*Armand van Helde- my my my ; seryjnie.waw.pl Culture Club (Boy George) - Karma Chameleon
Maj apiersi jakie p[otrzeba. 2 cm mniej w pasie, 1 cm w biodrach i boczków jakoś mniej widać. przecież to jest okropne Jestem w takiej samej sutyacji jak ty,więc mamy coś wspólnego ,tylko ,ze moja sytuacja jest bardziej skomplikowana ;-( Ruczaj...sympatyczny salon Sun Beauty Club na Lipińskiego 9, miła atmosfera , fachowa obsługa i co ważne? serwowali.waw.pl
maganda = zwierze Niech się cieszą że mają nieoczyszcone jelita i że nic im nie zaszkodziło. Ale- i z gruszką poradze sobie.. MartusssskA mash racje wiec nie wiem co niektore laski mowia ze to bol niedozniesienia..o lol mnie tam nie bolalo i mialam takie same objawy jak ty czyli zadne;p heh to poprostu zaj**ista sprawa miec kolczyka zwłaszcza jak sie podoba moim Qmplom:d ooo tak:dpozdroo czekam na kolejne pytania:d;p no prosze ,jak sie dowiesz, to daj znac, bo ja mpowie 5 jezykami a nauka wloskiego zajela mi 2 lata. O otyłości, ciężkim trądziku nawet nie mówię. jesli chodzi o pieczenie ziemniaków w piekarniku to próbowałam wiele razy i niestety ziemniaki surowe w piekarniku pozostaja takimi przez najbliższych 5 godzin a o tym, żeby były chrupiące można zapomnieć, dlatego w piekarniku trzeba robić ugotowane zalane jakims sosem lub na patelni choć to bardziej pracochłonne ....
z bialych Pinot Griggio lub Chardonnay blanc
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-r ozmiaru.html
wolę model 505 w Polsce mało dostępny albo wcale, na facecie lepiej leżą
czy na deser można wciąć np pół galaretki?
Jak myslicie?
już nie będziesz wiecej sam
Ja mam ściany w kolerze słonecznej pszenicy, firanki mam pomarańczowe i pokój wygląda super!!!!!
muszę spróbować, ale moja silna wola jest do tyłka!
Tymnembosse

Return to "Your first forum"