Też jestem ciekawa jak z moim kolegą będzie.

Description of your first forum.

Też jestem ciekawa jak z moim kolegą będzie.

Postby Tymnembosse » Thu Apr 10, 2014 8:36 pm

Każda operacja to ryzyko i każdy może umrzeć na stole operacyjnym.
sferoidalny.wegrow.pl
kolezankom,ale troszke niesmialy,tylko do mnie sie stawia czasem
Fakt ,jesc sie nie chce ale mysle ze nie przez herbate (cudowne jej dzialanie ) a przez to ze pijac 3 razy dziennie przyjmujemy duzo plynu.
Kosztowało by mnie to 50zł.
niewielki procent z nas jest Casanowami naszych czasĂłw.
Sama mam 26 lat, ale moja kumpela ze studiów zaocznych ma prawie 40 a ja na serio myślałam, że ona jest w moim wieku!
Powiem tak że mając mgr taki sędzia kazał mi być sprzątaczką
Daj znać jak było jeśli zdecydujesz się tam wybrać.
Dla mnie to jest duże zaskoczenie, bo jak do tej pory takie rzeczy nie miały wpływu.

I nie traktują wszystkiego tak serio , jak zasugerowała Przyjaciółka konspiracji !!!!! serwomechanizmu.waw.pl Zmyj lakier jeszcze w domu, żebyś się nie denerwowała w szpitalu.
do Dami:** witam, mam ten sam problem co większość z Was.problem wrastającego się paznokcia.i jeżeli mówicie o bólu, to ja Was świetnie rozumiem.mnie pomaga PROPOLISOL jest naprawde dobry, ale ma też jedna wade...zabarwia paznokiec na żółty kolor, teraz na zime to raczej nie przeszkadza, ale latem jakos sobie tego nie wyobrazam.pozdrawiam Dzieki rodzicom bo oni lubia te klimaty. wam powiem, ze facet, ktory aktycznie zostawia wlasne dzieci i sie nie interesuje nimi jest najgorszym sk**wielem. Jakość usług jest na najwyższym poziomie ( Berendowicz, LL i reszta masówek moga sie schowac, wiekszosc fryzjerów ktorzy tam pracuja to amatorzy lub praktykanci ) zresztą nie znam osoby która by nie byłaby zadowolona a przychodzą tam wyłącznie sami stali klienci baza ok 300+ osób z tego co mi wiadomo Myślę ze mogę podać nr. sfeminizuje.stargard.pl
http://allegro.pl/item154039793_wlewnik_gumow y_irygacja_lewatywa_2_litry.html Ewa Bem ma córkę Pamelę... Hej dziewczyny na test jeszcze za wczesnie, ale od kilku dni bola mnie plecy w krzyzu, kluje prawy jajnik i czuje sytosc w brzuchu jednak kiedy klade sie spac staje sie bardzo glodna... chyba nikt mi nie pomoze A Nikola ma bardzo ładne zdrobnienia - Niki, Nikusia, Nikuś, Nikolcia, a nie jakaś cola! bzdura totalna. Tylko rzecz w tym czy wogóle można, bo wszędzie pisze że pow.
A ile godzin mniej wiecej tra taka operacja?
Julii, super ze masz taki wybor kursow, na pewno cos ciekawego sobie zorganizujesz :
Poza tym nic nie da się z tym zrobić.
wiem, że kobiety lubia ladnie wygladać ale czy nie uważacie, że przesadzacie?!
!!!!!

ja mam ten straszny problem od 1.5 roku.
serwujacymi.waw.pl
HAIR STYLE???????
Wczoraj graj zespĂłl Pod BudÄ….
chce zablysnac czasami
Widzę, ża parę osób tutaj bzdury wypisuje, więc dodam słowo od siebie.
ja uprawiam przerywany z gumka, i przynajmnije sie nie obawiam ze moge byc w ciazy.
Rob se dalej włosy w chalupie!
Rezultat był taki że jadłam to z wielkimi zębami, a połowe lądowało w zlewie, ale prawie 8 kg w 2 tygodnie!!
Oliwia88 - nie martw siÄ™ , nie jesteĹ› sama ja tez jade dopiero 7 maja i wcale nie jest powiedziane , ze mi zdejmÄ….
Doda to też człowiek jak my wszyscy.

Nie zapytalam czy mozna przez cale zycie a on nie mowil jak dlugo mogÄ™ to robic. serwujecie.waw.pl Nie martw siÄ™, waĹĽne ĹĽe serducho bije.
Ogolnie nie czuje sie tak jakbym byla na diecie. był kiedyś na rynku świetny produkt, zielony sunsilkodżywka bez spłukiwania, ale już niestety nie można tego produktu kupić. http://www.allegro.pl/item90399328__gotyckie_ biodrowki_sznurowane_skoropodobne.html co z tym zrobić? lizna czasem sie czerwieni wkoło. sfatyguj.pulawy.pl
Papa dance-wez go do buzi Wlewam ciepla wode do miski. Ja jestem tu chyba najniższą osobą (niestety), mam 155 cm, ale nie chciałabym ważyć mniej niż 53 kg. TO nie jedz tak . Denerwuje mnie że w domu porównują mnie do innych kobiet w ciąży i sceptycznie patrzą na moje samopoczucie, jak przecież nie chce się tak czuć i nic nie udaje W innych krajach dlatego bagatelizuja toxo.. Witam wezystkie cycolinki!!
eh..to białe moze byc z 2 powodow...moze byc od wody utlenionej czassem od niej robia sie grudki i wyplywa biala wydzelina albo poprostu on sie goi i wyplywaja plyny i to jest normlana rzecz...
S.
Ja uĹĽywam brylantyny w ĹĽelu z firmy Joanna, ale wosk tez jest super
Nie zwróciła się Pani do mnie ze swoim problemem.
odświerzam temat.
powiem cos jeszcze brak mi slow na pseudo fryzjerki piszace na tym forum
prosze o porade i jezeli ktos ma dobrego fryzjera, ktory dobrze robi dekoloryzacje w krakowie lub warszawie to prosze o namiary
Bylam z tym u lekarza, nie bardzo sie tym przejal nawet wtedy kiedy zaowazyl ze bardzo schudlam przez ostani czas.
Teraz sama zaryzykujÄ™.
A ona ze stoickim spokojem :

Generalnie to jest tak, że w każdej z firm, które wymieniłyście mają zawsze coś dobrego jakościowo, trzeba tylko dobrze wymacać materiał.
serwowano.waw.pl
Po około 6 godzinach takich tortur dyżurujący wówczas lekarz stwierdził, że on by to ścioł, czyli zrobił cesarkę, ale mój lekarz stwierdził, że urodzę siłami. a co Wiolu u Ciebie??pytam o Sforę i Nipponie, bo my taki sam etap, ciekawa jestem strasznie jak się sprawy mają ?
Będę wdzięczna za każdą sugestię i poradę.
Czu po tym ta grudka będzie o wiele większa albo coś się zacznie dziać...?
mam ten sam okropny problem ;(
Warto też zerknąć na swoją garderobę, bo nie wszystkie ubrania są przyjazne biuściastym:
Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz...
Jeśli ktoś wie gdzie w ostatnim czasie przyjeła sie lub otworzyła swój salon fryzjerka Ania (wiem, że mieszkała na os.

skocznia narciarska. serwisow.waw.pl Jeżeli chodzi o utrzymywanie się kwasu hialuronowego to zależy od jego jakości i usieciowania.
albo gesta woalka !CALUSKI kurcze 15 minut to strasznie dlugo, ja wytrzymalam ledwo 5. Chętnie nawiążę kontakt z osobami z okolicy i nie tylko Ale chyba taka metoda ćwiczeń bardziej mi jednak odpowiada. Zaczęłam ćwiczyć na siłowni, zaczęłam stosować różne środki poprawiające przemianę materii, ale bez rezultatów. sfermentowany.ustka.pl
Tego właśnie boję się najbardziej... Stosujemy takie diety w druzynie zalecane przez lekarza prowadzącego nas i chłopaki nie nazekaja. NIe zauwazylam. Jedno jest pewne, koniecznie do lekarza, dermatologa. ja z kruczo czarnych schodziłam na blond i jestem dziś bardzo jasną rozjaśnioną blondyną. jeden drut mi pęknoł i jeszcze stany zapalne mi sie co chwile robiły ale w sumie wcale mnie to nie dziwi bo nakrętki przy gwoździach (wkrętach) były zardzewiałe i brudne. He he a ja szukam kogoś z Kielc kto mnie nauczy robić tipsy Pozdrawiam
Wiecej mozna znalezc na stroniewww.heavyduty.pl
Jaką maścią smarujesz?
Niebieska piosenka ja w sobotę brałam ketonal przeciwbólowy i zaraz potem L i nic mi nie było.
Oderałam wyniki ciazy brak a dziś 26dzień cyklu mam już tego dość jedyny plus prolaktyna się unormowała
nikt nie nie wie????
miałam brązowe, nałożyłam na całą głowę rozjaśniacz i wyszedł wielki kurczak...rude białe szkoda gadać.
We wrześniu ide na klamerke !!!

Ziemniaków już sobie nie nałożyłam, tylko dwa jajka sadzone i dużo surówki.
sferach.szczytno.pl
Będę pisać - dodawajcie mi wsparcia kochane koleżanki.Czy któraś z Was dzisiaj zaczeła ???? Co do sexu, to jakoś w żadnej ciąży nie miałam wzrostu libido, człowiek cały czas zmęczony, śpiący, posprząta 2 godziny w domu, to by potem następne 10 leżał.
trÄ…dzik.
i jeszcze jedno
Powiedzcie mi jakiego terminu moge sie spodziewac.
Poprostu mam kolerzanke Wegierke o tym imieniu i tak mi sie spodobalo ze wybralam je jaki moj nick
Cześć .
Dzięki wielkie za szczegółowy opis...

Zalezy od tego czy Twoja praca jest powiazana z innymi czy nie, podczas rozmowy mi powiedzieli z emozna sie dogadac wiec mam nadzieje ze z godziny zrobie pol seryjny.waw.pl Dziewczyny naprawde warto to zaczac???Ja mam naprawde ogromny brzuch, cala reszta jest w miare szczupla.
Mam troche problemów z ich układaniem mianowicie są strasznie suche i po umycu nad głową tworzy mi się tzw.aureolka Jak leżałam na cesarskim cięciu z Martynką lekarze bardzo długo mnie szyli...zaczęłam się denerwować bo chciałam już jechać do niej i zobaczyć ją dokładnie (jak mi ją pokazali po wyciągnięciu buczałam tak że zobaczyłam tylko czarne włosięta i tyle ) No i czekam 10 min- 15 minut -20 minut a ci dalej szyją No to się wkurzyłam i mówię do lekarza: Jeszcze trochę badań i - RZS czyli reumatoidalne zapalenie stawów - wredna i długotrwała choroba. w moim przypadku - zdecydowne wzmocnienie miesni (twarde nawet gdy nie napinam!) i splaszczenie brzucha. dziwnie piszecie cały post sie nie trzyma kupy moj brat chodzi do djstyle i zadna kobieta tam nie pracuje moze chodzi o inny salon albo robicie im na złość i chyba o to chodzi bo piszecie głupoty paranoja nie lubie czegoś takiego sfilcuj.czest.pl
potencjalnie lepszy nos Dla mnie obaj panowie reprezentują jednakowy poziom zarówno medyczny jak i poczucia estetyki. natomiast gdy użyję pianki sa posklejane i to już nie to samo co po deszczu... Teraz czuję się naprawdę dobrze, chociaż wczorajsze upały po prostu mnie wykończyły, W pracy było ok., bo mam klimę, w samochodzie też, a w domu chociaż klimę mam, to niestety trzeba ją uzupełnić i właśnie ten skwar mnie dobił. To dopiero jest porażka! Jabłczyńska i symbol seksu??? jestem przerazona!\' mimo, ze ja juz predzej powinnam niz wy...
Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytania.
W piatek powinnam miec wyniki .
no dobra, a jak walnę do tego buty czarne z białymi paseczkami?
w niedzielę miałam mały kryzys...
8 dni.
kurcze strasznie to dziwne..
i dlaczego tak wiele osĂłb dopada taki stan ?
Tymnembosse

Return to "Your first forum"