Jestem 6 dni po zabiegu i SUPER zadowolona.

Description of your first forum.

Jestem 6 dni po zabiegu i SUPER zadowolona.

Postby Tymnembosse » Thu Apr 10, 2014 11:53 am

Najpierw pracowalam jaako impiegata w firmie, teraz od niedawna stawiam pierwsze kroki jako tlumacz.
setnie.waw.pl
Komfort nie z tej ziemi zabieg szybki, praktycznie bezbolesny, po 2 dniach juz nie musiałam brać tabletek przeciw bólowych, a szwy miamlam zdjęte juz po 7 dniach! Witam was moje drogie dziewczyny i trzymam mocno kciuki za was i za siebie sama.
Kurcze..
pewnie chodzi o obciazenie miesni
No i wspomniana Kreglicka - dzis wydaje sie chudsza niz kiedy zostala Miss.
Witaj Kici !!!
to on głównie ja paradoksalnie powoduje.
może i było,ale może i komuś też sie przyda
Pani Monika z giszowca sama robi sobie reklamÄ™ na forum.
biegać czy też ćwiczyć intensywnie?
hejka to znowu ja!!!!!!!!!!nie scielam jednak włosów bo nadal nie wiem jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no i troche mi pszeszło!!!!!!!!!!!!!!!!a do fryzjera się nie wybiore bo umnie zadnego nie ma zeby mi naprawde doradził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak sie znowu na nie zdenerwuje to je znowu sama poscinaM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NARAZIE uzywam szamponu i odzywki gliss kur i jest o.k.ale jak ktos sie znajdzie i moze bendzie mial fajne fryzurki z kręconymi wlosami to moze sie zdecyduje???????????????????????????????????????????????????

kiedy dowiedziałaś sie o tym, ze córcia jest chora na toxo? serwowalo.waw.pl adka 1 czekamy ,dołaczaj do nas,masz większe doswiadczenie
Niestety, niektorym wciecie w talii zanika. ja tez mam wstretne blizny, 3 na twarzy (4,5, 2 i 5,5 cm lekarzowi nie wyszla operacja usuwania znamion...podobno zle zszyl i blizny sie rozeszly. aneta kręglicka Moja siostra jÄ uĹźywaĹa. przynajmniej ma zajęcie... sfermentowanie.tychy.pl
pozdrawiam! Po dwóch tygodniach trzeszczy, stuka, puka, mam wrazenie że zaraz się rozpadnie. Później widać było tylko plecki, pupkę i tył główki. jesienna mamo na kiedy masz termin?? Hej Jeśli znacie salon Denique.. Znacie dobrych lekarzy? Ja na Waszym miejscu nic bym nie zmieniała (przynajmniej narazie) !!!
Ja na to ze nie ma
W dniu operacji łyka się tabletkę, która sprawia, że czujesz się rozluźniona i wesoła jak po dużym koniaku i jest Ci naprawdę wszystko jedno.
Je jestem jeszcze bardzo młoda, całe zycie przede mną dlatego mam ogromną motywcję.
piękna, bardzo kobieca, zdecydowanie mój typ
Jestem troszkę opuchnięta jakbym wstrzyknęła sobie botox w górną wargę - coś za coś .
Tych zdjęć niestety nie mogę otworzyć
Witam!!!
ale to jest takie miejsce gdzie niestety faceci uwielbiaja dotykac!!

Trzeba moczyć ręce naprzemian raz w zimnej ,a raz w gorącej wodzie.
sfilmowania.gniezno.pl
cos dlugo czekacie...
Witaj PrzyjaciĂłlko konspiracji
Ale jestem juĹĽ po 10h przy kompie w pracy i chyba widzÄ™ potrĂłjnie.
powodzenia
Unikalnie podkreslaja moja dziewczeca (he-he) delikatnosc, wdziek, i subtelna urode...
sama zaproponowala mi to Pani wykonujaca te zabiegi tylko ,ze osoba musi byc razem ze mna bo amułka nie moze lezec i trzeba zrobic od razu to.
Mam pytanko czy przy dlugim braniu leku na obnizenie prolaktynyu organizm moze siÄ™ uzaleznic, ?
Trzymam kciuki za Ciebie.
Ja jednak sie na ten temat nie wypowiem, bo nie mam porownania z poludniem, poza tym nie pracuje.

ZnajdĹş zawsze 15 min. sfiksowanie.bedzin.pl Ale nic mi sie nie stranie....i babki nie beda sie czepiac???
Robimy mu wspólnie autoreklamę? U mnie, w pierwszym tygodniu spadało po 300g dziennie, dość wolno, bo u innych spada nawet 0,5kg (ale ja choruję na niedoczynność tarczycy, więc i tak się cieszę). żenujące... Pomyślcie nad tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem , ale chyba założę, że ten test był pozytywny... seta.waw.pl
To jest polglodowka ( na sokach).Tez swietna tylko nie na dluzsza mete.Soki rowniez wychladzaja organizm i wszystkie surowe owoce i warzywa. 1 h, a reszta normalnie. http://klinikakolasinski.pl/chirurgia-estetyc zna-skory/na-czym-polega-chirurgiczna-korekcja-blizn-poopera cyjnych.html Powodem jest nasz sposob zycia i te sztuczne i toksyczne pokarmy ktore na codzien zjadamy, wiec i tak tej flory sie nie traci(bo jej nie ma) iraf, nutelka - u mnie 27 tydzien , termin mam na połowe kwietnia Moj ginekolog do ktorego aktualnie chodze sugeruje mi ciągle rodzić w szpitalu (a bo po co to tyle wydawać na prywatne... Nie przemywam sobie żadnymi patyczkami... Niedługo kończy pół roczku, rozwija się prawidłowo.
Czy te smugi krwi w śluzie to jakieś plamienie implantacyjne czy początek wcześniejszej @?
wyszły duze zmiany jednak jak twierdzi lekarz jeszcze nie konieczna jest operacj, zalecił systematyczną rechabilitacje, obiawy się pogłebiały ,ręka zaczeła drętwieć do łokcia i zaczeły się nocne bóle , które budziły mnie po kilka razy w ciągu nocy .To spowodowało że chodziłem w dzień nie wyspany ,obolały , nieprzytomny.W skutek czego wylondowałem na zwolnieniu i na ręcie .Następnie skierowano mnie na chirurgie plastyczną ręki gdzie po badaniu eeg stwierdzono zespól ciesni nadgarstka ,po ok.
Teraz piję to w dużych ilościach z rozsądku.
idĹş na masaĹĽ
Dziś drugi dzień, musiałam wziąć w pracy urlop, bo słabo mi, siedzę z opuchniętą buzią, z rozwaloną wargą i zaczyna nachodzić mi ból - promieniuje na gardło, ucho i głowę, masakra.
Kto może pojąć niech pojmuje.
oto mĂłj mail:voyanet@wp.pl
Prosze o odpowiedź na 2 pytania, czy mocz moze byc taki zwykły tzn.
To jest chyba jej nazwisko panienskie bo z tego co wiem to jej mÄ…ĹĽ inaczej sie nazywa!

Do dziĹ› Ĺşle siÄ™ z tym czuje.
sesyjek.waw.pl
A tu mnie wszyscy objechali. przez ten czas nie masz swojego domu (bo mieszkanie z rodzinka jest meczace i prawda jest taka, ze nigdy czlowiek nie czuje sie tam jak u siebie), malo pieniedzy (mi ledwie wystarczalo, wszak mieszkalam w stolicy).
on nie spuscil sie we mnie.
Wczesniej bralam Bromergon i chyba wlasnie tym tabletkom udalo mi sie zajsc w ciaze.
a kto mi załatwi dobrze płatna prace w Irlandii za darmo ?
Jeśli ktoś wie gdzie w ostatnim czasie przyjeła sie lub otworzyła swój salon fryzjerka Ania (wiem, że mieszkała na os.
ja też nie mam żadnych włosków, tylko taki meszek biały, ale taki jak na całym ciele.
hej!
Nawet Murzyni, Chinczycy, wszyscy, ktorzy mieli \przyjemnosc\ z nimi obcowac?
i zrobiła taką fuszere ze aż sie płakać chce.

O TO MI CHODZIŁO seryjnego.waw.pl to po prostu:
Zrobiłam by uspokoić swoje skołatane nerwy.Czy mogę być spokojna. Witam w Nowym Roku! wycięli mi część paznokcia i narośl, która sie na paznokciu znajdowała.. Biuścik to spory z jajeczkiem.. setbola.waw.pl
hmm.. jezdziłam 80 min Dziś 5 dzień, najpierw wzięłam L a potem zjadłam śniadanie, tak zrobię przez 2/3 dni a po tem idwrotnie i zobaczę różnicę. do Tatlim >>> 80 zł( naturalne) dziewczyny ja pewnie jestem tu najstarsza, bo mam 42 lata, a moje odchudzanie trwa ponad 20 lat, problemy z nadwagą zaczęły się po ciąży i tak się stały moim nieoderwalnymi elementami życia.... NIE ZNAM NIKOGO, KTO BY SIĘ ROZSTAŁ Z ŻABKĄ NA CZYSTO.
Bo się stęskniłam już
pierwszy raz przechodziłam przez to 2 lata temu.
skad wiecie jacy sa w rzeczywistosci ?
boję się trochę bo po tych dwóch operacjach lekarz delikatnie mówiąc spaprał robotę, po w dodatku pozostała mi taka dziura u dołu szwu...
Środki przeczyszczające po prostu wypłukują zawartość jelita, nie zmuszając mięsni do pracy, co prowadzi do atrofii tkanki mięśniowej jelita grubego.
jeśli prowokujesz wymioty, przeczyszczasz się różnymi środkami czy ćwiczysz codziennie do spalenia ostatniej żywej kalorii w Twoim organizmie - jesteś chora.

- AniÄ™ MuchÄ™
sfalcuj.malopolska.pl
Za późno zdecydowałam się na operację
Powodzenia mimo wszytsko
Ja teraz zapisałam sie na masaż ICOONE do Elite na Pereca.
Widzę dużą różnicę choć to dopiero trzeci dzień.
Moim zdaniem to jedna z piękniejszych polskich aktorek.
kiedyś były straszne wiec je prostowałam.
gdzie glupie k**wy pisza, wez sie za cwiczenia itp.
są wysokokaloryczne i bogate w węglowodany, tak jak mleko.
w krakowie nie, ale znam świetnego w chrzanowie.
powtórzeń kolejność elementów jest istotna ,elementy się nie powtarzają,w wariacjach z powtórzeniami istotna jest nie tylko kolejność elementów ale i to że mogą się powtarzać!
wszystko fajnie tylko chodzić na kurs rok czy nawet pół to długo..

Najlepsze jest to że ten serial (sceny w Wadlewie, czyli rodzinnym domu przyj**anej Cnotliwej Marysi) kręcą w Brzezinie k/wrocławia dokładnie na przeciwko domu mojej babci i czasem można sobie poobserwować. sestynie.waw.pl pozdrawiam
Zabieg jets skuteczny po 3-4 razach, przy czym zazwyczaj ewentulany 4, 5 raz są 50 %taniej. glupi jestes!!!!!!!!!!!!!! i pojechalam. po kilku dniach (w zależnosci od zaawansowania wrasatania sie paznokcia) poroblem znika... Byla ona w osrodku w ktorym zajmowano sie leczeniem nietylko ciala ale tez psychy(jak wiadomo bulimia tkwi w główce)za pomoca glodowki , i ona z tego wyszla ,po ponad 10 latach choroby. serwowane.waw.pl
CICHACHOPKA OCZYWIŚCIE!!! Zadne tam oklady z sody i moczenia. Tylko zaspalam na rozmowe i juz nie chca ze mna gadac Ha ha ha... http://www.youtube.com/watch?v=AFMv8w8HLrw Przytula go, całuje. Teraz znów przygotowania jako takiego nie bedzie tzn.
Julii, tak mi przykro z powodu Waszej straty.
Napiszcie ile zarabia fakturzystka i księgowa w Żywcu i jak sie tam pracuje?
Jak mija poniedzialkowe popoludnie?
Podczas okresu często boli podbrzusze (macica), bo złuszcza się endometrium i może to boleć, macica może być nabrzmiała i to też może stwarzać uczucie bólu, ciężaru i rozpierania.
czy lewatywa jest przykrym zabiegiem, czy też może być przyjemna w odczuciu?Jakie są wasze wrażenia?
no comments )
po pierwsze poszlam do fryzjerki.
Tymnembosse

Return to "Your first forum"