Misiulinka aĹĽ nie wierzÄ™ co piszesz zĹ‚oĹ›liwe komentarze, naciskanie sutkĂłw do krwi, bo uparcie matka ma dziecko piersiÄ

Description of your first forum.

Misiulinka aĹĽ nie wierzÄ™ co piszesz zĹ‚oĹ›liwe komentarze, naciskanie sutkĂłw do krwi, bo uparcie matka ma dziecko piersiÄ

Postby Tymnembosse » Fri Apr 11, 2014 12:17 am

Jak juĹĽ to Billy Zane...
sfioletowiec.opole.pl
Długi okres czasu strasznie bolały mnie plecy (w okolicy łopatek). Dla mnie to tez jest bardzo wazny temat, jesli chodzi o zdrowie.
Powiecie pewnie,że jestem głupia,ale ja zawsze myślałam,że efekt utrzymuje się cały czas...
nie wiem co mi jest ;|
cześc dziewczyny
Dotąd chodziłam na lipolizę, ale dziś byłam na mikrodermabrazji z nawilżaniem i to dopiero był czad
Jezeli chodzi o wapń to jem jogurty, mleko itd.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze uzaleznił mnie od siebie tak bardzo ze nie potrafie bez niego funkcjonowac , przez te 6 ostatnich lat był idealnym mężem i kochankiem a tu nagle znowu bumm muwi ze sie zakochał ale najsmieszniejsze w tym jest to ze nie potrafił od nas odejść , przez tydzien mowił ze nie wie co ma zrobic ze do niej go strasznie ciągnie ale ze tez nie moze odejść od nas bo nas tez nadal kocha hmmm wkoncu zdecydował i odszedł ale jak przychodzi do dzieci nadal duzo rozmawiamy o nas i o tej sytuacji jest mi bardzo cizko bo nadal go kocham ale nie wiem czy bede miała dość siły żeby powiedziec nie jak bedzie chciał wrocić .

Ja przebiłam sobie pępek w sobotę, czyli 3 dni temu, robiła mi to koleżanka, która najpierw robiła sobie 2 razy. sestercji.waw.pl I n po kilkku latach moge sobie wstrzyknac w dolną kolejne 2?
W tamtym roku przekroczyłam magiczne 3+0 i wcale sie źle z tym nie mam tylko ta samotnośc, a bardzo lubię gdzieś łazić: witam poszukuję Pani Iwony, która pracowala w Galaxy. Sama jestem zagorzałą przeciwniczką uogólnień, ale... czyli zlap sie brzegu basenu wciagnij powietrze i zanurz sie maksymalnie wypuszczajav pwietrze w wodzie po cyzm wynurz sie, powtorz to 10 razy i wznow plywanie. makroconcert.pl sfilmuj.jgora.pl
pozdrawiam. TO może jeszcze ja. A Twój opis jednoznacznie sygnalizuje, że takie źle dobrane biustonosze nosisz niestety nosisz. Oczywiscie zwyczajny sklep ze sprzetem elektronicznym u jakiegos Hindusa. tępa jesteś, nie idealna. Tez mam ten sam problem czyli wrastajacy paznokiec u stopy. papa powodzonka
Nie miałam problemu z efektem jojo, ponieważ ćwiczyłam i moja skóra była jędrna, po drugie to wspomagacz ale jak powiedziałam ważne są ćwiczenia.
Była u rodziny exa i została okropnie skrytykowana za pomysł.
każdy kto tutaj pisze źle czuje się we własnej skórze, jedni mają ogromną walkę przed sobą inni trochę mniej muszą się pomęczyć, Naszym wspólnym celem tak mi się wydaje jest dzielenie się osiągami, róznego rodzaju radami jak ćiwczyć jaki sprzęt jest dobry, którego raczej się wystrzegać a nie licytowanie się kto jest grubszy!!!!!!!!!!!!1
Jakos nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic...
Puść mnie!
ja siÄ™ podmywam codziennie...
Jadłam głównie mleko,owoce,sery(białe), pieczywo chrupkie itd.
mam takie pytanie ztwardnial mi żel czy da sie cos zrobić zeby był jeszcze dobry
Boję się popełnic jakiś blad i mieć problemy z blizną.

Znowu miałam zle wyniki hormonalne.
sestercyj.waw.pl
A ja kupiłam L tuwww.kami.med.pl/ wiecie co ?
Popieram!
ja nie miałam cewnika hehe więc nie ma się czego obawiać operacje miałam19.12 a już 22.12 wyszłam do domu.
Mama chodzi na kontrolne badania przynajmniej raz na pół roku i jest ok.
I przyzwyczailam sie, do aparatu, do tego stopnia, ze nie wyobrazam sobie zdjecia go Czeka mnie tylko operacja sciegien.
przepraszam nie okulicki tylko Okuniecki z Vici?
Rewelacyjne miejsce, polecili nam na weekend znajomi, którzy często tam bywają.
kumpela byla na zdjeciach tylko w wawie i niezle chocki tam juz faceci odstawiali a co dopiero za granica jak nie jestes u siebie i nikogo nieznasz.
Kurcze niestety mieszkam w Krakowie i jest mi ciężko polecić ci jakąś kosmetyczkę w Warszawie, ale sama kiedyś potrzebowałam dobrej kosmetyczki i w poszukiwaniach pomógł mi vortalwww.firmy.net.

w sumie jak po nim i tak nie chudne to po cholere sfaldowac.bialystok.pl I wydałam (mało jak za taki zabieg).
Tombak nie pisze wogole na temat glodowek.Raczej o zdrowym odzywianiu natomiast Malachow pisze bardzo wyrczepujaco o glodowkach i oczyszczaniu organizmu.Gdybym miala wybierac to kupilabym na poczatek Malachowa -zdecydowanie ,a za jakis czas Tombaka.Nikt tak dokladnie nie pisze na temat oczyszczania organizmu i wyjasnia wszystkie mechanizmy jak Malachow ,bardzo polecam Plączą się. kurczak Zażywam 3x dziennie pod język dopiero 3 dzień (mam brać przez tydzień) a dostałam miesiączke. Ja miałam w Łodzi zabieg. setery.waw.pl
---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█ @ chodzi o to czy wychowywał sie wsrod kobiet?? zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach. Jan Frycz ja ją bardzo lubie i co tu komentowac?? tylko lewatywa??? 11.
no wiesz jak schudłaś 30 kg, to ile ważyłaś wcześniej?, i nie sądzę, zebys łatwo mogłapozbyć sie kolejnych 15 kg.
Przebieramy sie za Policjantki.
75 to ja ważyłam latem.
Regine
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-r ozmiaru.html
jeśli ktoś ma widoczny ciemny osad od papierosów, kawy, herbaty to piaskownie polecam bo to wszystko zostanie wyczyszczone i różnica bedzie widoczna, ale jezeli nie ma widocznych osadów to nie warto przez to przechodzić, zęby bielsze nie będą
Nadwaga?
Mam ten problem dretwienia od jednego roku

dopiero na 2 dzien gd je tylko zmocze robiÄ… siÄ™ przyzwoite..
sfilcowanie.bytom.pl
Zaluje, ze wczesniej nie poszlam do niego, bo ostatnio naprawde zaczelam planowac ciaze, ale moj poprzedni lekarz nawet o tym nie wspomnial i przepisal mi tabletk.
pępka) 97cm bez wciągania brzucha
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=316 0
czy ta gruszke gleboko trzeba wlozyc do tylka?
pozdrawiam
pozdrawiam.
v.v.v.
też wystarczy sam Małaszyński ale on się chyba nie zgodził:/

Dzieki sfinansuje.limanowa.pl NIE mam przez te leki:
a w zamian za to zjadłam miseczkę surówki ze świeżej papryki, ogórka, pomidorka i pora bez żadnych sosów oczywiście kurcze 15 minut to strasznie dlugo, ja wytrzymalam ledwo 5. filmową adaptację Regulaminu... na DVD - nosi tytuł Wbrew regułom. Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Raczej będzie już za późno. sfaulowany.sanok.pl
Mam trójkę dzieci. Podejrzewam,że już dawno odeszłabym od niego,tylko boje sie,sytuacji w której ktos zarzuci mi że to moja wina, ja sie nie sprawdziłam,że slub sie bierze na dobre i na złe,itp. słodycze stały mi się obojętne, a były one moim prawdziwym utrapieniem. Witaj Jagodama - powiem szczerze, że nie stosowałam i narazie nie moge bo chwilowo to wydanie $$ w błoto w moim przypadku. niewiem co robić!??? nemira to super wieści!! Ani w nic innego
Mysle, ze przesadzasz.
Później jeszcze miałam robione tipsy na żel kolorowy i muszę przyznać że wolałam akryl.
Wiem ze kwas żołądkowy niszczy szkliwo, ale ja to wygląda na żywo?
Małe pajączki zabijam od razu, bo boję się i brzydzę.
Wielu ludzi po prostu mialo zakodowane stereotypy choc z drugiej strony niestety te stereotypy w wielu przypadkach potwierdzaly sie poprzez zachowania rodaczek.
Naprawdę warto - mimo że kosztuje to trochę, to ile później zaoszczędzi się czasu na tradycyjnych codziennych depilacjach.
szok....a lato coraz bliĹĽej
n.
Pozdrawiam.
MoĹĽe na koniec lata?

Bomba, Lalka 18, Anorektyczka Bulimiczka...
sesin.waw.pl
Strasznie sie boje, moze nie tyle operacji co mozliwego uzlosliwienia.
Zakładam
W dzisiejszych czasach jednak nie ma co w ogole decydowac sie na operacjÄ™, bo wystarczy tylko taki zabieg http://www.elite.waw.pl/fraxel/
Dzień 3:
Teraz to juz właściwie z górki, dbaj o siebie i odpoczywaj ile wlezie.
BROMY:
10-20% nieba
I tak jak jedna pani napisala:
I po co jak tu ma wszystko sponsorowane.

mana1122 ile za trwała a ile za obciecie? sfanatyzujesz.ostroleka.pl szkoda W.Goszcza
ciotka nie łapie o co chodzi,ojoj pani zaraz urodzi, to następna ,po jakimś czasie przypomniała sobie że skąś je zna-zresztą usłyszała jak rozmawiają z położną ,to były dziewczyny które uczyła kiedyś w szkole- pracowała jako nauczycielka ,a potem te jej podopieczne w kilka poszły do szkoły pielęgniarskiej i miały wtedy praktyki.Rodziła jak jeszcze nie pytano o zgodę na praktykantow ,więc kręciły się podczas jej pobytu na porodówce. Dosyć ciekawa ta strona z kursami e-learningowymi. hihihi dobre *żel na naturalnej płytce paznokcia dostalam 18-tego dzis jest 21 a jak @ nie bylo tak nie ma z mezen staramy sie o dziecko od pol roku i juz sama nie wiem co myslec tym razem. sfeminizuje.stargard.pl
Wcześniej należało spakować swoje rzeczy gdyż po operacji nie trafia się na tą samą salę tylko na pooperacyjną i pielęgniarki przenoszą wszystkie rzeczy właśnie tam. buziaki Chyba w tej poze nie przetrwam. czytam bardzo uważnie, natomiast ty źle piszesz. Hallo, Pajaki to super stworzenia, mam na ich punkcie fizia i nic tego nie zmieni. Zastanawiam się w jakich Tadach pracujecie skoro tak wyraźnie odczuwacie koniec sezonu, zwłaszcza >dostawca
Nie przeszkadza mu to w niczym, wiec tego nie leczy.
Prosze o odp
z profilu wyglada jak cameron diaz....ale tylko z profilu
pomaga to?
O swojej podwyższonej prolaktynie dowiedziałam sie przypadkowo jak byłam w szpitalu na zabiegu hsg gdzie zrobili mi dodatkowe badania hormonalne.
jesli tak jest napisane to oczywista ze mozesz,pozdrowka
z gory dzieki
Dodatkowo wykrył u mnie nadżerkę, co też mnie nigdy nie dotyczyło.
Hej dziewczyny, byłam dziś pierwszy raz w życiu u ginekologa, stwierdził, że mam nadżerkę i przepisał mi gynalgin.Mam go brać jako przygotowanie do cytologii, na którą kazał mi przyjść za miesiąć.Kupiłam dziś ten lek i nie wiem, czy mam brać teraz, czy na 10 dni przed cytologią, bo lekarz nic nie wspomniał, a ja głupia, ze stresu nie zapytałam
Tymnembosse

Return to "Your first forum"