nie ograniczam siÄ™, czy moja waga jest zepsuta?

Description of your first forum.

nie ograniczam siÄ™, czy moja waga jest zepsuta?

Postby Tymnembosse » Wed Apr 09, 2014 1:48 am

Doskonale Cie rozumiem, sama nie tak dawno przez to przechodzilam.Ja zapisalam sie na kurs jezyka wloskiego \per gli stranieri\ i powoli zaczelam rozumiec, mowic...
sfaluj.olawa.pl
Lekarz powiedział że jak przez dwa lata człowiek się stara zajść w ciążę i nic to dopieo jest problem.A lata lecą i problem jest coraz większy.Dlatego nie bede czekać dwóch lat.Narazie próbuje zajść naturalnie jak się nie uda wybieram sie do Białegostoku do tej najlepszej kliniki.
Możesz stosować śmietanę, ale najlepiej 22 lub 30%.
ja nosze...takie brazowe czekoladowe...i sa bardzo fajne sa 3/4
JESLI MINIE JUZ TE 7 DNI CO MAM DORZUCIC DO JAGŁOSIPISU?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam ten sam problem tylko z tą różnicą,że rece drętwieją mi co noc.
Myslę że jak zrobisz to dobrze, to zniknie większość Twoich problemów ze skórą.
Byłam ostatnio i to przez przypadek w studiu djstyle na osiedlu paderewskiego w Katowicach .Była ładna pogoda ,stwierdziłam ze coś trzeba mieć fajnego na głowie zaproponowali mi kolor i korekt strzyżenia po ostatniej wizycie u berendowicza .
Super,ze masz taka praca i dzieki temu jestes w ruchu ,to bardzo sprzyja oczyszczaniu.Jesli ktos ma siedzaca prace to duzo nalezy spacerowac i do tego lekka gimnastyka.
qwertygirl

Cześć Dziewczyny, serwisowe.waw.pl nie wiem co wy w nim widzicie mozesz mi wyjasnic co on ma w sobie takiego?
W budowie ciała coś takiego jest możliwe. Ale kasa i tak nie cofnie czasu. Mojej przyjaciółce która ma włosy do pasa podcięła nie wiem czy z centymetr nie patrzą na fakt iż końcówki ma rozdwojone na powierzchni 5 centymetrów. Możę kiedys producenci nas zauważą, jak się nie zaczniemy mieścić w drzwiach i będziemy chodzić bez butów:/ Dokor na wizycie (przystojny).Pacjentka do niego to co doktorze,dzisiaj będziemy sie badać ?(yu uśmieszek) Doktor odpowiada nie,oj nie,badać TO JA będę panią. śmiechu było co niemiara. sflaczenie.pomorze.pl
witaj i jestem ciekawa,jak maluszek ma żółtaczkę,to wypisują czy można poczekac az przejdzie(za dopłatą czy bez?) Tak musiało być dziś rozumiem wszystko (...) i jesteś tak blisko nie wiem ale wydaje mi sie także ze mam bóle w podbrzuszu takie jak na okres ale nie wiem czy to nie ejst przypadkiem moja psychika dodam ze nie współżyłam tylko się pieściliśmy i chyba nie jest to objaw ciąży? 1. Dzięki temu makaron poprawia nastrój co ma duże znaczenie w czasie uciążliwej diety odchudzającej. Nie przemawia on do mnie.
pozdrĂłwka
Ale silne leki przeciwbĂłlowe pomagajÄ….
Kerastese moe si schowac!
Jest doskonałą przekąską, którą można pogryzać np.
Rajewski

wale sie przy waszych odpisach uuu aaa uuuu
sfinks.naklo.pl
jesli będzie Cię bolała blizna to może lepiej udać sie do lekarza.
Thomas_26 proponowałabym Tobie jednak zakup większego orbitreka, z cięższym kołem zamachowym i trochę innym mocowaniem, to co kilka postów wcześniej pisała jedna z Forumowiczek\ lepsze, droższe orbitreki posiadają mocowanie na obrzeżu kola zamachowego , te tańsze niestety w środku co sprawia że tańsze wyglądają jak rowerki stacjonarne tylko ze nie mają siedzenia\.
Teraz prosimy o wypowiedzi (mniej wybrednych) pań !
ja tez tam byłam
Witam i pozdrawiam wszystkie Kędziorkowate .
MoĹĽe jestem w ciÄ…ĹĽy ....
hej, zna ktoś zakład fryzjerski w którym obcinają \metoda trójkąta\(tak to się chyba nazywa).
maryna oj maryna -nadal nie rozumiem czemu masz przepisany bromergon,skoro Twoja PRL jest tak niska....hhmmmm...
Bałam bałam, ale musiałam Niee no czekam az teraz urośnie mniej wiecej za polowe i bede szla do kosmetyczki na klamry bo wiem ze po jakims czasie znowu zacznie wrastac
Janowskiego synek ma na imiÄ™ Pastet
no ponad i do domciu....

Ja za to ostatnio mam problemy z moja karta, albo nie ma mnie na liscie osob zarejestrowanych... serwujesz.waw.pl Dla mnie Nikola, Oliwia, Wiktoria, Nadia, Lena...
wiec mozesz miec bagaz podreczny plus dodatkowo laptopa POZDRAWIAM DZIEKUJE hmm to nie tak zle w sumie w końcu zebrało sie sporo przedmiotów, które łamią, tę bvarwe Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc... sfilmowano.grajewo.pl
makabryczny pedalski kurdupel o idiotycznym usmiechu, nawet jako kolega by mnie irytowal! ( a na czas porodu dają swoją koszulkę ze specjalnym rocięciem z tyłu na potrzeby zoo) Carmen* beznadziejna jestes Nie leczyłam się nigdy na tarczycę , bo nie mam nadczynności , ani niedoczynności, poprostu mam tylko guza. ja chcialabym miec takie Jeżeli przejmujemy się upływającym czasem, to on jakby zaczyna przyspieszać... badanie awidności, która wyszła wysoka, wskazuje na zarażenie toksoplazmą gondii w dalekiej przeszłośći, jak dr podejrzewa, prawdopodobnie w dzieciństwie.
cichopek jest okropna
a i tak krótkie spodenki do kolan, które mieszczą się na ten tyłek to sięgają za kolana ;/.
No właśnie to dziwna sprawa,lekarz który nie zleca badań,a dopiero jak mu sie zasugieruje to szanowny zleca badania,
Co prawda robiłam to, mając na ręce gumową rękawiczkę (taką białą, standardową ), ale po to, żeby było przyjemniej, guma jest świetna
Pani Klaudia z salonu Chanta'l tak mi właśnie doradziła i teraz zawsze do niej kieruję sie w sprawie moich paznokci, dzięki czemu sa zdrowsze, silniejsze, a żelowe prezentują sie wyśmienicie na nawilżonej i odprężonej skórze dłoni.
Piekne masz wymiary
a i chciałam dodać że ja też wcale nie jestem głodna, a ostatną (czyli drugą) miseczkę zupy zjadłam o godzinie 17

jak na miesiac pracy to nieĹĽle siÄ™ orientujesz w zarobkach pracownikĂłw i kierownikĂłw i dyrektorĂłw
sfinalizowany.kobierzyce.pl
A jem praktycznie wszystko to co wcześniej, słodycze od czasu do czasu, 5 małych posiłków.
Ale dopĂłki tego nie przejdziesz i tak stracisz sporo nerwĂłw.
Ja z kolei kręcę się jak słusznie zauwazyła Iwona w pracach domowych.
siakus91 - odnosnie cwiczen jakie wykonuje po zdjeciu aparatu, to po pierwsze staram sie duzo chodzic, z poczatku idac zginalem maxymalnie noge (tera mam zgiecie 90 stopni, wiec nie mialoby to sensu).
Chodzę na siłownię, ale wykonuję lżejsze ćwiczenia, do tego sauna - jestem trochę osłabiona, ale już się tym nie przejmuję, wiem, że organizm się oczyszcza.
hilfajdĹĽer
Na dodatek ( nie to co po innych kremach) wlosy nie sklejaja sie !!!
Nie widze sie jakos w brazie niestety.

Problem fryzjerka z La Cristal Magique miała już z przodem, bo wg niej Alba ma grzywkę spuszczoną na czoło a ja jej nie mam, tyłu nie bardzo widzi to nie wie co zrobić coś zrobi będzie kombinować. sfilmuja.jaworzno.pl Hej Kobietki
Na obiad będę robić wątróbkę na masełku. zrobilam takze to badanie Ca 125 i wyszlo mi 11,84 to chyba dobrze?? Nie mogę się zginać i wogóle.... wycięli mi część paznokcia i narośl, która sie na paznokciu znajdowała.. gdzie to robia? serwitutowy.waw.pl
nie sądze..a ile się już odchudzasz?? szczerze mówiąc nie ma co tu komentować,fanką jej nie jestem, ale zdjęcie nie jest złe, znacznie gorsze było np na okładce faktu czy innej mądrej poczytnej gazety pt różowe majtki Oli Zawsze trafi się ktoś komu coś nie będzie pasować. Nie wiem jak on się nazywa, może któraś z dziewczyn wie? Wiem, że dla niektórych to jest waga koszmar - 80 kg, ale dla mnie jest to cel, którego nie mogę osiagnać w swoim dorosłym życiu. A co najlepsze dzieki temu ja i moj narzeczony zyskalismy nowego znajomego. Sam Brown
Ja bym tego nie nazwala spiskiem to jest ignorancja.
Jak byłam w wieku 17 lat miałam zbyt duży poziom chormonów męskich (testosteron)i musiałam być leczona.
Powiedz jeszcze na jakim street mieszkasz i jak ci sie uklada w work
Witam wszyskich glodowkowiczow
Może podprasować sztywną fizeliną??
jak widze laski, ktore maja biale spodnie i oczywiscie musza wystawac stringi to wrr
Jem wszystko tylko rozkładam posiłki na 5 razy dziennie w małych ilościach.
No to kiedy pijemy (ha ha, Karmi?)

jest to sraszne dla mnie, nmusze nosisc dlugie sponie.
sfilmowano.grajewo.pl
I kolejne super buty od sprzedania, polecam: Tutaj musi być siła która podniesie płytkę paznokcia do góry.
Z góry dziękuję!!!
Ja niestety nie mogę polecić salonu Bohema- kierowałam sie dobrymi opiniami na jego temat-ale jestem delikatnie mówiąc rozczarowana :
aĹĽ odrosna a mialan piekne wlosy za pas juz nigdy nie zafarbuje
mam nadziejÄ™,ĹĽe to jednak trochÄ™ wam pomoĹĽe,
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
i bylam tam w jakims Polskim Kosciele >M.Kolbego jesli dobrze pamietam...
tasinka napisla Aldoctor, wnioskuję, że Pan nie jest Polakiem.Dokladnie się z Panem zgadzam.Jednakże jedna kwestia jest denerwująca....Wszyscy Muzułmanie maja lekkie podejście, w sensie materialnym, Oni nei przejmują się co będzie jutro, a potem żyją Jakpsy w studni - tak słyszałam, a jednak w Polsce trochę inaczej patrzymy na te kwestie....Chcemy sobie kupic sukienkę,buty, iść do manikiurzystki czy kosmetyczki, żyć w miarę na dobrym poziomie ( nie wspominam tutaj o bogaczach).

dzieki ci bardzo sfastrygujesz.polkowice.pl .?
i znĂłw 106.... poszukaj na google summer job czy sommer arbeit W bardzo krytycznych sytuacjach raz na 12 godzin ale nie dluzej niz 2-3 dni bo bardzo szybko uzaleznia a w dodatku w koncu przestanie dzialac. Mowil mi czasem ze bardzo bardzo go boli jak ponizam go przy jego kolegach turkach albo wyrazam swoje opinie o religii muzulmanskiej cytat ''te z hustami na glowie to dzi**i''. wam powiem, ze facet, ktory aktycznie zostawia wlasne dzieci i sie nie interesuje nimi jest najgorszym sk**wielem. setnej.waw.pl
2. Marcin jest cudowny, a najbardziej podobają mi się te jego oczy. Mieszkam w Krakowie i dojrzałam do operacji. Sama zdecyduj. tak myślałam, by zrobić wprowadzenie około 7 dni, a potem 4 lub 5 dni głodówki na samej wodzie. Zależy mi na naturalnym wyglądzie, bo nie chcę mieć sztucznie wyglądających 'szponów' ;/ Z akrylu wychodzą bajeczne kwiatuszki a czy z żelu też można takie robić? Teraz można już kupić super mega preparaty rozwiązujące każdy problem.
Jeśli tak to czy jest Włochem, wspiera Cię?
jak dotykam polikiem scianki zeba to taki sztywny boje sie ze sie polamal w sordku czy cos, czy to norma i sie jeszcze dotruwa i puki kanałow nie opracuje to tak bedzie ?
mialam operacje w Gliwicach parę dni temu, ale operację usunięcia PRZYTARCZYCY.
12)Dj duro - Hardstyle Energy 2004 - Mama mia
HEj dziewczyny.
MaĹĽ ma kancelarie prawniczÄ….
rodziłam już pod jej troskliwą opieką kilkanaście godzin...
Tymnembosse

Return to "Your first forum"