na noc, 2 godz po ostatnim posilku...

Description of your first forum.

na noc, 2 godz po ostatnim posilku...

Postby Tymnembosse » Fri Apr 11, 2014 5:56 am

Ja mam akurat tak wspaniałą GIN,że nie trzeba jej niczego sugierować typu a może takie badania czy takie Już przy pierwszej wizycie,na drugi dzień zlaciła mi badania hormonów,
serwolatek.waw.pl
I czy mogę użyć za drugim razem farby innego producenta?
Pierwsza część mnie zaciekawiła, a przy drugiej ziewałam, chociaż muszę przyznać,że było na co popatrzeć, bo Diego Luna jest moim zdaniem przystojniejszy od Patricka Swayze.
i Jak slysze ze kobiety powiekszaja sobie biusty to w głowie mi sie to nie miesci!!!
Ubytek 14 kg i planuje jeszcze przynajmniej ok 20 kg zjechać do września, bo biorę ślub i chcę jakoś wyglądać .
A okazuje się, że chodziło o te nieszczęsne 3,5 kilo które schudłam przez ostatnie 3 tygodnie!
to juz inny temat.

marcin poczytuje ,jest ,czuwa, pamieta i nie chce przeszkadzać w konwersacji setni.waw.pl Ps.
Aquamid jest stałym wypełniaczem, więc mam na stałe. 0,5kg pieczarek to i tak bedzie malo kalorycznie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz odradzam od podpisywania umowy z ta firma. Pozdrawiam. 141 sfinalizowania.kepno.pl
do Darii- czy mogłabym prosic o więcej informacji na temat działania komisu,naliczania marży,sposobu rozliczenia z fiskusem,rejestracji zebranego towaru itp.będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. tygodnie powoli mijały I sie z tym źle czuje. Ale nie powinnaś się nadmiernie stresować operacją. Pozdrawiam czuje sie fatalnie z dnia na dzien gorzej i nie mam pojecia czy to ma zwiazek z toxo - nie spie po nocach, jestem strasznie oslabiona, + do tego dretwienie konczyn i czubka nosa, mdlosci i bol glowy. Pozdrawiam Heeej
\Rozgrzeszcie\ mnie bo \zgrzeszyLam\ malutka kromeczka chlebka cebulowego i pachnaca kielbaska ktora mi wlasnie corka przywiozla z Polski i sie nie wytrzymalam, ale sie wam wyspowiadalam i obiecuje poprawe
helena77 byłam u dr Sułowicz na ustach i faktycznie są piekne.
mory kante-ye ke ye ke
to wredne, ale prawdziwe.
ale z was czuby,ze chcecie nogi wydluzac ja mam takie dlugie kopyta,ze chetnie bym skrocila niestety nie da sie !
w centrum na nowowiejskiej, a i cena karneciku przystępna bo dla nas tylko 129 zł za miesiąc .
Rodacy - bede w czasie weekendu i codziennie po pracy
4 tabletki anfy i spodnie jak nowe.....
czesc kochaniutkie!wakacje za pasem,a wlasciwie na zdjeciach i w serduszku,a rzeczywistosc skrzeczy.tutaj we wloszech moze mniej .jesli juz to jak kolorowa papuga.a propos papuzich obyczajow,julii piszesz ze twoj mezczyzna uczy sie metoda:zaslyszane-zalapane?

Żyję z jedną kobietą a po latach teraz mi się przyplątało chyba HPV bo urosło na dwa milimetry długie i odstaje i zakończone jest jakby grzebieniem ze skóry a całe też jest w kolorze skóry i miękkie - gnie się i przylega do ciała pod skórką.
sfeminizowal.sosnowiec.pl
Stomatolog powiedział, że mam do wyboru na nfz za darmo, ale samo usuwanie kamienia albo prywatnie usuwanie+piaskowanie+fluoryzacja za 100zł i to za5 dni...
W sumie mam troszkę daleko żeby dojechac do tego salonu ale raz na 3mc sie opłaca, bo zawsze przynajmniej jeśli chce byc modnie obcięta to wiem że tam zrobią mi taką fryzurę jaka chce.
matrix...
uuuu to drogi ten zasilacz do depilatora, bo jalam $5 i switnie dziala.
Little Me - dotknij tylko lekko nogi, tak zeby nie odciazac miesni brzucha.
Prawdziwe zdziwienie przeżyła pielęgniarka, kiedy pan z szybu windy zapytał o Renię i zadzwonił do szefa, żeby ten natychmiast przyjeżdżał do szpitala.
Po świętach (tydzień po też sobie ją zastosuję .
jw
Pryszcze zniknęły,cera się rozjaśniła,zaskórniki są maleńkie no i przetłuszczanie-o wiele się zmniejszyło!Jestem zadowolona z zabiegów i z atmosfery,jest tak jak w domu,ale bardziej elegancko.
A tak na marginesie moĹĽe ktoĹ› juĹĽ prowadzi taki komis?
Teściowa natomiast rodziła 2 godziny łącznie ze skurczami, więc nic dziwnego że uważała że cesarka to fanaberia.

Kazdy narĂłd ma cos na sumieniu, ale trzeba wyciagac z tego wnioski.... sfinalizuj.konin.pl No ale czasem pizzeria sie zdarzy czy pizza do domu czasem gosci mamy i tak wylatuje z portfela
mam bardzo wrazliwe zeby i obawiam sie bolu i krwawienia dziasel Zycze powodzenia! Od kiedy zaczęłam stosować jedno i drugie jednocześnie - pozbyłam się problemu cellulitu. Naprawdę szczerze Ci współczuję, bo wiem jaki to ból... czym te tablety sie koncza dla zdrowia sfabularyzowac.kepno.pl
czesc dziewczyny.fajnie,ze trafilam na ten portal,bo mam podobne problemy.otoz boli mnie na przemian,raz lewy raz prawy jajnik.do tego odczuwam bol w okolicy kosci ogonowej.szczegolnie ,kiedy stoje.mam syndrom pco.lecze sie dlugo,bo kilka lat,ale wciaz bezskutecznie.chce doprowadzic do ciazy,ale jakos nie wychodzi.lekarze co rusz zmieniaja leki,nic nie dziala.brak owulacji i wciaz boli.boli przy wspolzyciu,boli w pracy.szczerze to ja juz mam tego dosc.ile czasu to moze jeszcze trwac?mam pytanie,czy ktoras z was przeszla z pozytywnym skutkiemciaza ta chorobe?czy moze istnieja jeszcze inne metody do pobudzenia jajnikow?nie tylko leki hormonalne?prosze o pomoc. Dodam jeszcze, że przy okazji grzywki fryzjerka podcięła mi końce i zrobiła jakies coś (mówiła o tym w \fryzjerskim\ języku i teraz tego nie przytocze ), co sprawiło, że układaja się o niebo lepiej. Głowa nie boli czyli jest ok. nie planowałam jszcze ciąży Ale ta nagonka na L/M powoduje psychozę u nas. To jest prawda ? niemniej zycze Wam wszystkim Wesolych Swiat
Umówiłam się do p.
no ale cóż, nie ma tolerancji, zrozumienia, najlepiej kogos wysmiac lub obrazic
Zobacz na jakim poziomie piszÄ… inne dziewczyny np.
co tak
usta rosną jak ciasto drożdżowe..jestem mega opuchnięta..i mam w środku ust siniaki..zabieg był bez zniuczulenia, mega bolało miejscami, miałam z 10wkłuć..kiedy ta opuchlizna zejdzie??
Ja polecam seriÄ™ System Profesional firmy Wella ...
on ci pomoze
Markus sektor/sekator

czy Jan Maria Rokita to jego rodzina??
serwisowych.waw.pl
sama chcialabym wiedziec. polecam porady ze stronywww.dieta.pl
CO ZA CIEMNOGRĂ“D
Robie sobie prawie codziennie mocne masaże pod prysznicem i musze przyzanć, że efekty są!
teraz, 2 dni po miesiaczce, chce zakonczyc te kuracje ginalginem, ale nie wiem czy w ogole jest sens, czy nie lepiej udac sie do lekarza.
light - 5
szczerze powiedziawszy Marcin jest spoko znam go prywatnie i musze wam powiedziec ze jest swietnym kumplem.
sorry nie dałam linka
a ja kurrrr chora z okresem, ogłuszona przez katar, łeb mnie napier...od zatok, ale ćwiczę, dziś 27 dzień, jakoś problemów nie mam większych, mięśnie bardzo szybko przyzwyczajają się do wysiłku i w trakcie pierwszej serii praktycznie nie odczuwam żadnego bólu (tylko czaszka mnie boli, ale to jak pisałam zatoki ).
Tylko wkurza mnie ,że wiara gada a skąd niby wie,że operowała sobie nos...
a co ja mam powiedzieć?
rozniÄ… sie cenowo...ale moze warto zaplacic wiecej bo ich oferta jest mniej wiecej taka sama..bardzo podobna..

Ale przecież robiłam test i był ujemny. sesjami.waw.pl teraz musze znowu zaczac jesc ta LUTEINE zeby dostac ponownie okres..
Pozdrawiam serdecznie. Chociaz wiem i czuje ze jest ze mna co raz gorzej to i tak nie moge z tym skonczyc, to straszne.. corny NIe wiem czy mnie sie nie udało czy po prostu wymagam za taka cenę czegoś innego- ale moja ocena jest mocno na NIE Gabinet znajduje się na koszykowej, w pobliżu placu Konstytucji, podsyłam link do strony: sfeminizuje.skoczow.pl
Łykałam oczywiście leki od niego, ale zakwas też piłam. witam was...ja rowniez dostalam luteine na recepte i lekarz kazal mi brac przez 10 dni 3xdziennie a jak wystapikrwawienie mam odstawic...przepisal mi luteine bo robilam test po 21 dniach kiedy byla wpadka i wyszedl negatywny czyli w ciazy niby nie jestem a dzis jest 43 dzien cyklu i miesiaczki nie ma:/bardzo sie stresuje no ale slyszalam ze te testy na mocz sa bardzo czule i wykryja nawet 6dniowa ciaze,ja robilam specjalnie po 21 dniach!aha luteine biore juz 2 dzien i narazie miesiaczki nie mam,wiecie moze ile to jeszcze potrwa??pozdrawiam... ludzie, fajnie ze piszecie o swoich przyapdkach, o tym co WAM lekarz poradzil itp. tommy hillfiger? Buziaki! Witam ja zaczelam chodzic na fitness przez miesiac wykorzystalam 15 wejsc godzinnnych. Ostatnio zacząłem brać ziołowe leki jak Kalms, Valerin sen, Persen Forte no i magnez.
Nazywam sie Sylwia, jestem ciemnej karnacji i mam czarne, do ramion włoski, również jak wy kręcone czasem uda mi sie je ułozyc i wygladaja super, ale niestety zdaza mi sie to bardzo rzadko!!
A u Przybylskiej ta niby 'zmiana' jest jakaś totalnie dla mnie wymyślona...
Ja jade do Portmarnock, to jest pol h drogi od Dublina...
Sa rozne metody, blizn sie calkiem nie pozbedziesz ale zmniejszysz je lub poprawisz ich wyglad.
Ja i moj narzeczony rowniez zastanawiamy sie nad zyciem w Kanadzie .Oboje jestesmy mlodzi.Chcialabym wiedziec jakie sa realia.Czy jest tak jak w polsce,ze w przecietnej pracy ( a teraz niema wyboru jesli chodzi o prace,jest straszne bezrobocie)zarabia sie najnizsza krajowa,niemozna wziac nadgodzi i dotego nikt niedostaje umowy o prace.Nawet gdyby sie chcialo wziac jakis kredyt nieda rady tutaj.Niestety pracujac oboje,zarabiamy ledwo na zycie,nie mam mowy o kupowaniu sprzetow czy ciuchow,tylko oplaty i jedzenie.Czasem wyjscie na piwko.
No to sie margaretko wymienimy bo ja na koniec lipca będę u niemcow
http://priv.twoje-sudety.pl/~szarotka/spisd.h tml

rano w pracy kawa ze śmietanką
serwowalo.waw.pl
Potem wszystko potoczyło się w przyspieszonym tempie. Po 20-tej fajny film, wiec chrupiemy paczkę snacków, popijając Coca - colą.
To było zapytanie do ekonomistów, a nie do słuchaczy \Radia Maria\
Zalezy mi zeby mama miala pod opieka 2-3 dzieci w podobnym wieku.
- przedluzonej trwalosci lakieru
oczywiście dziś 29 dzień a @brak...
-2 jajka na twardo z 2 Ĺ‚yĹĽeczkami majonezu
i o ile sie moze zmniejszyc biust
możesz ubrać normalne skarpetki, możesz ubrać skarpetki dłuższe (np.
Tak go kiedys mocno kochalam ze zrobilam sobie tatuaz z jego imieniem na ramieniu.
, nie potafie Bardzo go kocham i tęsknieeeee.

PRACA WYŁACZNIE NA KOSMETYKACH WELLA. seryjek.waw.pl A co oczekujesz że ci powiedzą :
-żel na tipsie (tips french, tips mleczny) 35 zł. Powodzenia w dietkowaniu witam jak jest tu ktoś z okolicy Żor to od września będą szkolenia dla początkujących fryzjerów(po szkole zawodowej bądź technikum fryzjerskim) 15 technik cięcia, koloryzacje,stylizacja,nowoczesne modelowanie,dobieranie fryzur do kształtów twarzy itp. ps. Za duży przeskok. sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
ALE JA CZUJE , ZE DZIEJE SIE COS NIE TAK ...NIGDY NIE MIALAM TAKICH DZIWNYCH BOLI BRZUCHA-TO ZNACZY BOLAL MNIE JAK ZAWSZE PRZED @ ALE TERAZ BOLI MNIE JUZ 12 DZIEN Z RZęDU ....DO TEGO JESZCZE TE BOLACE CYCKI........JAK @ NIE POKARZE SIE PRZEZ JESZCZE TYDZIEN TO NIE MA CO ZWELEKAC TRZEBA ISC DO GINA !! U mnie też czasem takie są , one potrafią wchodzić nawet przez okno, czy przez drzwi balkonowe. Endzi - jak przeczytałam Twój post to się przeraziłam - całe szczęście że to tylko migrena z aurą, bo brzmiało jak SM. Ale jak juz wczesniej wspomnialam wszyscy pracuja, wiec na nadmiar towarzystwa nie narzekam. pozatym, jeśli masz problem ze spodniami to fajna metoda to wkłądanie spodni do butów(ale nie podwijanie, bo podwijanie skraca) uwierz pasemka to idelne rozwiazanie, no chyba ze wybierzesz jakis znany salon i zaplacisz kupe kasy wtedy bedzie wszystkie dobrze ale polecam matrixa sama tam chodze maja swietne farby! cwicze na niskim obciazeniu aby nie budowac miesni a spalac tluszcz
Podchodzi pod Roy Orbisona...rytm coś jak country i póxniej koleś zaczyna śpiewać...
Moja waga jakby się zepsuła
Las naszym bogactwem...
KaĹĽdy z nas jest inny i kaĹĽdy decyduje za siebie.
mógłbym więcej tak, ale po co....
Tymnembosse

Return to "Your first forum"