Polecam

Description of your first forum.

Polecam

Postby Tymnembosse » Thu Apr 10, 2014 9:09 pm

Dziś 29 dzień na meridii i zrzucone 6,7 kg.
sfalowany.nowaruda.pl
Enzetka masz rację, ja tez przed operacją po przeczytaniu na forum o cewnikowaniu troche sie bałam.
Jest to czas po prostu stracony.
Wiec darujcie sobie komentarze na ten temat bo to Co Wy myslicie to mi zwisa i powiewa.
Odezwijcie siÄ™.
Ale postanowiłam nie kupować większy rzeczy- bo to jak zgoda na wyższą wage......
przypominam, że jesteśmy na forum i każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii..
Witam,

a co u Was dziewczynki? seryjek.waw.pl przy jednym cyklu zrobić 7cm po 2miesiącach aparat usuwają i w wkładają płytkę po 2 tygodniach od jej wsadzenia można już chodzić a po roku zdejmują płytkę
Guzy mi rosną jak grzybki po deszczu,tłuszczaczki na calym ciele niewidoczne ale mocno wyczuwalne pod dotykiem i piersi z tkanką tłuszczową (usuwane tłuszczaki dwa razy).To nie ma nic wspolnego z HTZ,tak sie dzieje. Julia786, widzę, ze mamy podobne matody, też używam całej linii nivea i też ugniatam rękami Szajnochy 11/1 we Wrocławiu. Masz racje ,glodowka jest najlepsza metoda i ja wiem o tym bo uwolnilam sie dzieki niej od problemow zdrowotnych. Wyczytalam w necie, ze podobno jest laser neodymowo-yagowy i ze on jest najlepszy na fotoodmladzanie. sfabrykuje.karpacz.pl
tego zycze wszytkiim parom Czekam na info, pozdrawiam to ja chodzic nie moge mecze sie strasznie... Cały czas myślę czy wyjdę z tego. to zależy z czego chcesz go zrobić? u mnie ok ,nawet lepszy humorek serduszko tak mi nie wali ,ale u mnie zawsze wieczorem sie nasila wiec zobaczymy pozniej
Pozdrawiam
1000 buziaczkow dla kazdej
1.
prawie kazda wroci do poprzedniej figury gdy szybko zaczyna rodzic dzieci, ale pierwsze po 30stce to hmm.....brzuszek ladnie nie wyglada ...
TO CO PRZEZYL TEN CZLOWIEK
Przewracam siÄ™ do godĹş.
Tifani
Good evening, czy któraś z bywalczyń tego forum ma kochanka Turka, tak dla przyjemności, bez zobowiązań, chodzi mi o znajomość trwająca dłużej niz 1 sezon, chciałabym pogadać.
I tak cierpiałam !!!!!!

Pamietam nawet fragment teledysku z vivy gdzie wykonawca spiewa na takiej skarpie nad morzem.
serwolatek.waw.pl
czy to jest w ogĂłle do wypicia? i ktoĹ› mi powie ĹĽe to nie jest wina religii i obyczajĂłw w niej panujÄ…cych ???
nie wiem czy wiesz,ale nie przebija sie PĘPKA,a po prostu SKÓRĘ
a ja juz od 2 dni mam totalna zalamke, dzis juz 18 dzien, ale ledwo sie zmusilam zeby pocwiczyc...
HEPP....
A kiedy człowiek czyje jakieś swędzenie w ustach to robi coś w rodzaju poruszenia ustami i go gryzie a następnie połyka.
Melduję, że u nas lało całą noc i do tego grzmiało mocno.

wczoraj bylam prywatnie u ginekologa ( z kasy trzeba czekac miesiac lub dluzej ) nie moglam czekac bo znowu mnie strasznie swedziało i dala mi gynalgin bo mam stan zapalny a ponadto wykryła u mnie nadzerke!! sfaulowac.rybnik.pl Joanne Brodzik
Może zna ktoś jakąś dobrą klinikę czy instytut, gdzie mógłym usunąć te blizny. a te odchody sporo waza, poza tym im mnije masz we flakach tym mniej substancji wchlaniasz sczyli nie tyjesz!!! cześć wszystkim odchudzającym się! Kilka lat temu polpasiec na twarzy. no moze i ma co miesiac ale nie bede przeciez czekala roku az bedzie cos co mi najbardziej odpowiada ok 30 funtow miesiecznie moge wydac na telefon (abonament 11 funtow za miesiac) i neta (ok 15) sfaldowany.bytom.pl
Fryzjer 50 zł, farby razem ze 40 no i odzywka 10 zadowolenie z koloru -bezcenne Trochę chęci i się da kobity Wbrew temu co mówią fryzjerzy ;P Ja pierwszy zabieg miałam jakieś 15 lat temu w państwowej przychodni. wiesz ,jak się nie widzi to trudno radzić,ale mi się wydaje ,że do brązu srebro nie pasuje,ja też złota nie lubię ale ono z brązem koresponduje,jest jeszcze opcja moze do tych koralików na sukience by ci się udało coś dobrać-i myśle ze to byłby strzał w dziesiątkę,a w ostateczności jakaś sztuczna biżuteria w kolorze starego matowego złota,powiinno się fajnie na ciemnej karnacji odbijać * najmniej w biodrach zaś Malwina Ratajczak (2005) - 86cm Próbował ktoś? Jak stracę tą nadzieję, po prostu poszukam innej pracy. Bardzo się cieszę, że są osoby starsze, które biorą się za siebie a nie pozostawiają wszystko naturze i zwalają wygląd na wiek
nie wiem czy wiarygodna czy nie ale wierze że biust sie powiększa od stosowania tabletek antykoncepcyjnych
Ja rozumiem takÄ… zmianÄ™:
dziewczynki/chłopaki yoko ,więc jednak terapia coś daje,prawda?
dwa miesiÄ…ce laby...
Dzieki za rade ale juz po 10 minutach oddechu zlapac nie moge , oby sie tylko nie zniechecic
W bodajze przdeostatnim odcinku byla taka smiszna baba, miala chyba 38 lat a wygladala na 50!
ja gotowałam zupe bez papryki
chodzi o to czy wychowywał sie wsrod kobiet??

Pozdrawiam
sfinksowy.olsztyn.pl
powiecie- dobry bajer ci wpuscił....
Jedzenie wiaze sie z emocjami...Małymi kroczkami wierze ze dojdziemy do celu(, trzymam kciuki.
mam mały problem..
Deep Purple - Highway star
80-60-84 (w najlepszym wypadku, bo są i takie 77-58-80 przy wzroście 175cm), tak, tak!
Udało się zasnąć
By paznokieć nie wrastał, powinnaś obcinać go na prosto bez zaokrągleń i nie za krótko.
Witam, problem z paznokciem dotyczy rowniez i mnie, przy ostatnim obcinaniu cazkami odcinalem paznokiec gleboko, zaokraglajac go, nie moglem go siegnac tam na dole z boku wiec odcielem ile sie dalo a reszte wyrwalem( ot mÄ…dry Zaczela mi sie saczyc krew, potem ropka, troche zrogowacialego naskorka, czerwony paluch , obrzek i bol przy dotyku, poczytalem troche i wyprobowalem cos takiego, moczenie w wodzie z mydlem, przemycie rivanolem, wcisniecie nasaczonych rivanolem waleczkow z waty miedzy plytke paznokcia a jego wal( zdziwilem sie ze dosyc latwo weszly, delikatnie wykalaczka je wcisnelem i juz) Teraz czekam na efekty, dzisiaj przed snem wymienie jeszcze waleczki i zobaczymy jak bedzie jutro.
leci jakos tak :
U mnie zaczeło sie od potwornych codziennych bólów głowy (tył głowy , prawa strona) , duzych zawrotów głowy.
W przeciwnym razie doradzałabym specjalistyczną konsultację z lekarzem.

hm sesjach.waw.pl Mam 40 lat i za sobÄ… juĹĽ drugÄ… operacjÄ™.
tylko na zupce,czuje sie conajmniej 2 kg lzejsza niz wczoraj,dodatkowo,biore Kelp,magnez z wit B,oraz tabletki skrzyo i pokrzywa,czuje sie super,polecam wszystkim ktorzy chca szybko sie odchudzic,najgorszy jest chyba 1 szy dzien,ssie,meczy glod,dzisiaj czuje sie jak nowonarodzona ja chce isc jak najbardziej na reke kierowcy bo wiem jak to jest,sam kiedys jezdzilem tylko,ze jako pomocnik. Bromergon nie kest ww pelni bezpieczny. Tzn. (_)> (_)> serwitutu.waw.pl
Ja cały czas robię tak że jedna noga to 1 powtórzenie czyli np w 1dniu jak jest 6 powtórzeń to 3 na jedną nogę i 3 na drugą a niektórzy piszą, że to po 6 na każdą nogę chyba to by było za dużo jak Wy robicie?I jak robicie 5 ćwiczenie? na karcie wypisowej też nic nie jest napisane. Pomiajajc fakt ze na maslo nie moge juz patrzec jest calkiem ok jestem dojrzala, odpowiedzialna, spelniam kryteria itd itp siemka. Zony turkow piszcie.....!!!!!! Dorota
czy ktoś z was tam miał ?
Dzidziuch
to tylko wy widziecie w nich cos takiego.
Wlasnie odkrylam ze moge je juz zamowic przez internet.
tel:
Nie chudnie siÄ™ po dwĂłch tygodniach stosowania .
dziś lekarz dał mi tym razem skierowanie do ortopedy ...

TO NIE W MOIM STYLU OBRZUCANIE SIE OBRAZLIWYMI EPITETAMI.
sfabrykuj.kartuzy.pl
ale ide dalej polowac na niego bo mi się wcześniej nie udało. Ale co dalej???
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.phtm l?id_news=19504&strona=4
http://www.vinculum.pl/
moze ktos zna jakis sposob...
Witam
Usunięto mi tylko mięśniaki.
i lepije zrobic to w poczatkowych fazach 6 - kiedy nie ma az tak wielu powtorzen i nie ma pospiechu
Poszła do szkoły select, to jest w warszawie.
No proszę teraz zauważyłem że już sie wypowiadałem w tym temacie ech..
Ja jutro mam wizytÄ™ i zobaczymy czego nowego siÄ™ dowiem...

To jest bardzo zdrowe i chudnie sie bardzo szybko. sferofon.warmia.pl i podzialalo.
info w szczególności dla Iwonnki ponieważ dotyczy regeneracji włosów. rany, próbuję komuś udowodnić, że podawane wszędzie wymiary Marilyn Monroe to zwykła ŚCIEMA i widać to gołym okiem Zwykłe banany ze stali hirurgicznej. I to wydaje mi sie rozsadne, bo organizm powoli przyzwczaja sie... wypisują w drugiej dobie po porodzie, a moje dziecko dostało w 4 szalenie wielkiej żółtaczki i było bliskie przetaczania krwi... sfalduje.cieszyn.pl
Juz sie nie moge doczekac Ja mam węzły guzowate z cystami na tarczycy, ale od internisty nie moge sie doprosic skierowania do endo ani do onkologa i juz tak rok sobie rosnie na moim gardziolku cos co moze sie przeksztalcic w komorki rakowe trzeba czasu by to przeczytac, polecam. http://mwe.myftp.org/mambo/index.php?option=c om_content&task=view&id=109&Itemid=63 , co zapobiega atakom bulimii) Czy pełne powtórzenie jest to podniesienie się do nogi prawej, a potem drugim powtórzeniem jest podniesienie się do nogi lewej? Córka mojej siostry starsza od moich ok 1,5 roku, sama chodziła po schodach, biegała, bawiła się czym chciała, łaziła wszędzie, a ja latałam za moimi i tak zazdrościłam siostrze że ona nie musi. Ja jestem zachwycona strzyżeniem i koloryzacja u pani Kingi rulczynskiej jestem jej stała klientka to fakt jak była w ciąży to miała gorsze chwile ale zawsze była bardzo mila dużo wyraźnie tłumaczyła i zawsze wychodziło dokładnie tak jak ustalalysmy co do odcienia gorąco polecam
Lecę do łazienki, wkładam palce w psiochę, kurde, czuję główkę!!!
w talii - a przecież nie mogli jej bardzo mocno ścisnąć skoro wytrzymywała dzień zdjęciowy bez duszenia się, i jeszcze tańczyła walca i podśpiewywała sobie w którejś scenie.
A powiedz jak to wyglądało i czy bolało ?
Poza tym sa kserokopie orzeczen lekarskich w sprawie schorzen tzw .nieuleczalnych i kolejne po okresach golodowania,wyniki przeswietlen i badan USG.Facet zaczal swoje glodowki jak mial cos ok 75 lat Nigdy nie byl w zadnych osrodkach ze zorganizowanymi glodowkami, robil wszystkie samodzielnie w domu.
Siema mała, skoczymy na browara?
Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do nowej sylwetki, cały czas wydaje mi się, że źle wyglądam w obcisłych ciuchach.
papatki
Tymnembosse

Return to "Your first forum"